• بهترین پیشنهادها اول برای شماست
یکی از هیجان انگیزترین موارد در استفاده از تخفیفات یک فروشگاه این است که در اولین روزهای شروع تخفیف، از آن مطلع شوید، تا بتوانید مدل های جذاب تر و پرطرفدارتر را، قبل از به پایان رسیدن موجودی و زودتر از دیگران خریداری کنید. اعضای باشگاه مشتریان ضحی اولین گروهی خواهند بود که از حراجی های فروشگاه باخبر خواهند شد.
  • 30 امتیاز به ازای عضویت
اعضای باشگاه مشتریان فروشگاه ضحی، به ازای هر 10 امتیاز می توانند از یک درصد تخفیف هنگام خرید برخوردار شوند. شما تنها به ازای عضویت در باشگاه از 30 امتیاز که معادل 3 درصد تخفیف در خرید می باشد بهره مند خواهید شد.
  • کسب امتیاز به ازای ثبت نظر خود در رابطه با محصولات
فروشگاه ضحی در راستای توسعه و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده، بسیار مشتاق است تا از نظرات مخاطبان خود بهره مند گردد. در این راستا به پاس تشکر از مخاطبانی که نظرات خود را در رابطه با محصولات ثبت نمایند، یک امتیاز به ازای هر نظر تایید شده تعلق خواهد گرفت.
  • کسب امتیاز براساس سقف خرید
در باشگاه مشتریان ضحی مشتریان براساس سقف خرید خود امتیازات اضافی کسب می کنند، که می توانند از تخفیف حاصل از این امتیازات در خریدهای بعدی خود استفاده نمایند.
  • کسب امتیازات رسیدن به هدف
ممکن است شما در یک خرید خود موفق به کسب امتیاز حاصل از سقف مبلغ خرید نشوید، لازم نیست نگران باشید، هر زمان که مجموع مبالغ خریدهای شما به سقف مورد نظر برسد، شما امتیاز ناشی از سقف خرید را دریافت خواهید کرد. حتی در خریدهای متفاوت!
  • کسب امتیاز پاداش
در باشگاه مشتریان ضحی به ازای هر 100 امتیاز که شما کسب کنید، امتیاز پاداش اضافی به شما تعلق خواهد گرفت.
  • کسب امتیاز وفاداری
این امتیاز ویژه مشتریانی است که به دفعات مکرر از وب سایت ضحی پوش خرید انجام می دهند. هر چه تعداد دفعات خرید شما، با هر قیمتی که باشد، بیشتر شود، شما امتیاز بیشتری را کسب خواهید کرد. علاوه بر موارد بالا، سیاست گذاری های متنوع دیگری نیز در باشگاه مشتریان ضحی وجود دارد، به عنوان مثال شما در روز تولد خود امتیاز دریافت خواهید کرد، و یا امتیازاتی که در مناسب های مختلف یک سال به اعضای محترم باشگاه، از طرف مجموعه ضحی اعطا خواهد شد، قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

پس با ما در باشگاه مشتریان ضحی، همراه باشید.